DOMINO teatras. Premjera. Spektaklis „TESTAS“

Rugsėjo 22 d. 18 val.

Domino teatro premjera „TESTAS“

(turėjęs vykti kovo 25 d. 18 val. Anykščių kultūros centre (vėliau perkeltas į balandžio 26 d. 18 val.) perkeliamas į rugsėjo 22 d. 18 val.).

Norime Jums padėkoti už kantrybę laukiant informacijos bei pasidžiaugti, kad 2020 m. liepos 16 d. Vyriausybė priėmė sprendimą organizuojant renginius uždarose erdvėse nuo rugsėjo 1 d. neriboti žiūrovų skaičiaus.

Atsižvelgiant į tai, pranešame, kad renginiai, turėję įvykti karantino bei draudimo organizuoti renginius uždarose erdvėse laikotarpiu, yra perkeliami.

Atkreipiame dėmesį, kad žiūrovai į perkeltus DOMINO teatro renginius bus įleidžiami su tais pačiais bilietais, jų keisti nereikia.

Jeigu data, į kurią perkeliamas renginys, Jums netinka, bilietą per 60 dienų nuo perkelto renginio vėlesnės datos paskelbimo galite iškeisti į atitinkamos vertės kuponą, kuriuo galėsite pasinaudoti pirkdami bilietus į kitus DOMINO teatro renginius. Kuponas suteikiamas kiekvienam bilietui atskirai ir galioja 12 mėn. nuo jo išdavimo datos. Jeigu per 12 mėn. kupono nepanaudosite, galėsite per 14 dienų nuo kupono galiojimo pabaigos kreiptis ir susigrąžinti pinigus.

Jeigu pageidaujate savo bilietus iškeisti į kuponą, prašome ne vėliau kaip iki spalio 2 d. užpildyti prašymo formą: https://kakava.lt/bilietu-kuponai.  Atkreipiame dėmesį, kad kuponą bilietų platintojas KAKAVA.LT atsiųs per 30 dienų nuo prašymo užpildymo.

Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis individualiai el. paštu info@dominoteatras.lt

Lauksime Jūsų DOMINO teatre!

DOMINO teatro administracija

Bilietų kaina 12, 15, 18 eurų. Bilietais prekiauja Anykščių kultūros centro kasa ir Kakava.lt

 

 

Did you like this? Share it!