werwerwerwerewr

„Nenuoramos“
Mergaičių vokalinio dainavimo grupė

Jau tie ,,Nenuoramos“- judrūs, drąsūs, vikrūs, nepaklusnūs, bet tuo ir įdomūs. Su jais niekada nebūna liūdna nei vadovei, nei žiūrovams. Jiems viskas įdomu: ne tik dainavimas, bet ir judesys, vaidyba, šokio žingsneliai.

Veikla

Pirmoji ,,Nenuoramų“ grupė užgimė ,,Žilvičio“ darželyje dar 2014 metais. Šiuo metu ,,Nenuoramų“ kolektyvą sudaro net 4 įvairaus amžiaus grupės: mažiausieji- 5-mečiai, o vyriausieji  – jau J. Biliūno gimnazijos moksleiviai, tiksliau, moksleivės. Deja, bet dainuoti norinčių berniukų vis mažėja, o juk dalyvauti mišriame kolektyve visada smagiau. Berniukai, kur jūs? ,,Nenuoramų“ mergaitės jūsų nekantriai laukia.

Dalyvauja ,,Nenuoramos“ visur, kus suspėja: respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose, festivaliuose, kultūros centro renginiuose, Anykščių mokyklų bei rajono miestelių šventėse.

  • 2021 m. Kovo 7 dieną mergaičių vokalinis ansamblis ,,Nenuoramos“ dalyvavo respublikiniame dainos festivalyje-konkurse ,,Baltumo šventė“  online ir, savo amžiaus grupėje, laimėjo I-ąją vietą. Peržiūrėti diplomą galite čia.
  • AKC grupės ,,Nenuoramos“ solistės Paulina Kvieskaitė ir Agnė Janukėnaitė labai sėkmingai pasirodė tarptautiniame vokalinės muzikos konkurse ,,Lėkime dainų sparnais“, vykusiame 2021 m., gegužės 5 dieną nuotoliniu būdu (vad. Jurgita Baldauskienė). Agnės diplomas ir Paulinos diplomas.
JUR­GITA BAL­DAUSKIENĖVadovė
EL. PAŠ­TAS: [email protected]TEL.: +370 619 85726

Galerija

Renginiai