werwerwerwerewr

„LAUMAKĖ“
Tradicinių kanklių ansamblis

Anykščių kultūros centro tradicinių kanklių ansamblis „Laumakė“ susibūrė 2019-ųjų spalį. Begalinis noras kankliuoti, dainuoti, populiarinti lietuvių tautinį instrumentą, skleisti žinią apie Anykščių kraštą suvedė draugėn dvylika  šaunių muzikos mylėtojų, kurios yra įvairių profesijų atstovės.

Veikla

Kankliuojame instrumentinius kūrinėlius, pritariame liaudies dainoms meistrų Egidijaus Virbašiaus, Alfredo Lučinsko, Jono Bugailiškio ir kitų pagamintomis 9 – stygėmis kanklėmis. Turime paruošę bendrų kūrinių su Anykščių KC folkloro ansambliu „Valaukis“. Nuoširdūs žiūrovų atsiliepimai rodo, kad kanklių muzika randa kelią į žmonių širdis, todėl ateities planuose – festivaliai, koncertai, šventės ne tik Anykščių krašte, Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Jei norite geriau pažinti unikalų tautinį instrumentą – kankles – prisijunkite prie mūsų kolektyvo. Ir visai nesvarbu, ar kankliuojate, ar tik svajojate išmokti, ar dainuojate, ar galvojate, kad klausos, gal būt,  neturite,  išmanote muzikos raštą ar visai nepažįstate natų – drąsiai ateikite! Čia išsipildys Jūsų lūkesčiai:  pasidalinsime žiniomis, dainomis ir smagiu pabuvimu kartu su Laumake.  Nes mūsų šūkis „Niekada neperplauksite jūros, jei tik sėdėsite ir žiūrėsite į vandenį.“ (R. Tagorė).

ASTA MOTUZIENĖKOLEKTYVO VADOVĖ
[email protected]TEL. +370 682 30846

Galerija

Renginiai