werwerwerwerewr

Renginių organizavimas

Valstybinės šventės
ir minėjimai

Anykščių kultūros centras kasmet rūpinasi pagrindinių valstybinių švenčių paminėjimu: inicijuoja kartu su Anykščių bendruomene iškeliamą Lietuvos valstybės vėliavą, himno giedojimą, o šventę paįvairina Anykščių kultūros centro mėgėjų meno kolektyvai ir miesto svečiai.

Anykščių
šventės

Anykščiai, kaip ir kiekvienas miestas, turi savo specifinių tradicijų ir tik jam būdingų švenčių. Neatsiejama jų dalis – Anykščių kultūros centras, kaskart užimantis vienų pagrindinių organizatorių rolę. Ryškiausios šventės – tai Miesto šventė, „Obuolinės” bei „Bėk, bėk, žirgeli” šventė.

Festivaliai

Anykščių kultūros centre bei jo skyriuose organizuojami ir tarptautinio dėmesio sulaukę festivaliai! Festivaliuose netrūksta muzikos, šokio, nors dažniausiai jų tematika susijusi su teatru. Festivaliai iš ties įvairūs. Kai kurie jų koncentruojasi į profesionalųjį meną – kiti į mėgėjų meno kolektyvų pasirodymus. Kai kurių jų metu taip pat organizuojamos stovyklos ir edukacijos meno mylėtojams.

Tradiciniai renginiai

Anykščių kultūros centras turi ir tradicinių švenčių, skirtų svarbioms datoms minėti. Vienas jų – tai ilgametė tradicija liepos 16 d. vakare rinktis prie Puntuko akmens atminti S. Dariaus ir S. Girėno skrydį per Atlantą renginyje „Atminties valanda“. Taip pat mūsų kultūros centre renkasi romansų atlikėjai bei kapelos, jiems skirtose šventėse „Aukštaitijos žiedynai” ar „Kapelų šventė”.

Vienadienės iniciatyvos

Mūsų kultūros centras, siekiant paminėti svarbias datas Lietuvoje ar pasaulyje, išreikšti palaikymą ir prisijungti prie tam tikrų pilietinių, bendruomeninių akcijų vykdo vienadienes iniciatyvas.