werwerwerwerewr

„Atgaiva“

Vokalinis ansamblis ATGAIVA“

Moterų vokalinis ansamblis „Atgaiva“ susibūrė 2019 m. šešių bendraminčių: Daivos, Audronės, Reginos, Irenos, Ledos ir Anelės iniciatyva. Tuomet ansamblio pavadinimą sudėliojome iš pirmųjų vardų raidžių ir skambiai pasivadinome „Darila“.

Repetavome, ruošėme programą, ieškojome savojo braižo. 2021 m. kovo mėn. įvyko pirmasis „Darilos“ koncertas Anykščių kultūros centre. Publikos audringi aplodismentai ir kolegų šilti atsiliepimai paskatino nesustoti. Repeticijos – tai ne tik naujų dainų mokymąsis, išmokto repertuaro „šlifavimas“, bet ir jaukūs pokalbiai prie kavos puodelio apie kolektyvo įvaizdį, keliones, kultūrinius mainus, šventes, konkursus. Kvietimai koncertuoti pasipylė kaip iš gausybės rago: Ukmergės, Utenos, Pakruojo, Ignalinos rajonai, šventės Anykščiuose ir beveik kiekvienuose Anykščių kultūros centro skyriuose. 2022 m. dalyvavome respublikiniame solistų ir vokalinių ansamblių konkurse „Sidabriniai balsai“ ir pelnėme II laipsnio diplomą!

Į ansamblį įsiliejus Alvyrai, Ingridai ir Astai, pakeitėme ir pavadinimą. Tad prisistatome – Anykščių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Atgaiva“. 8 šaunios dainininkės savo repertuare turi virš 40 lietuvių ir užsienio kompozitorių dainų. Jas atliekame akompanuojant Stanislovui Aglinskui, a cappella ir pagal fonogramą. Profesionalumą ir gerą nuotaiką garantuojame!

Leda KazokienėVadovė
TEL. +370 616 89277[email protected]
Irena KuliavienėVadovė
TEL. +370 620 89 401[email protected]

Galerija

Renginiai