SKIEMONIŲ SKYRIUS

Apie mus

Mes džiaugiamės, kad mūsų skyrius bendradarbiauja su seniūnija, bendruomenėmis, biblioteka. Juk bendrystė suburia žmones. Mes visi kartu daug galime nuveikti. Todėl stengiamės kurti šokį, dainuoti, rodyti spektaklius, organizuoti šventes, suburti žmones, nes tai turtina mūsų gyvenimą. Skiemonių miestelio centrą puošia karčiama,, Šaulių namai “. Palaimintuoju paskelbto arkivyskupo T. Matulionio garbei jo tėviškėje, Skiemonių sen. Kudoriškių kaime, atkurtas ir pašventintas atminimo kryžius. Miestelyje yra Skiemonių Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.Labai svarbu, kad kaime kultūra gyvuotų, nes ji reikalinga vietos žmonėms. Skyriuje yra keturi kolektyvai.

Renginiai

Kiekvienas renginys, šventė-tai darbo vaisius, spinduliuojantis kuriančio žmogaus širdies šviesą. Turime nemažai tradicinių renginių, kurių žmonėms reikia. Tai tradicinė žemdirbių šventė. Jos tikslas kilnus ir reikalingas, nes vienija seniūnijos žemdirbius, garsina kraštą ir nuveiktus darbus.

Joninės – tradicinė Skiemonių miestelio šventė, jaunimo ir ne tik. Tai pati linksmiausia metų šventė, į kurią renkasi visi su savo šeimomis, bičiuliais, kaimynais. Kraštiečių šventė,, Grįžkim į Katlėrius „. Jos tikslas, kad nors vieną kartą metuose žmonės galėtų susibėgti į vieną krūvą smagiai praleisti laiko, tiesiog pabendrauti, pažiūrėti koncerto arba spektaklio, atsipūsti po darbų.

Jubiliatų šventė. Jau giliai įleidusi šaknis gera ir graži tradicija – jubiliatų pagerbimas.

Na ir pati paslaptingiausia, šilčiausia šventė – Kalėdinis vakaras. Kiekvieną gruodį skiemoniečiai ir svečiai turi galimybę pamatyti Skiemonių artistų suvaidintą kalėdinę pasaką.

Gera daryti tai, ko reikia žmogui.

Galerija

Padalinio vadovė: Audronė Baškauskienė, tel. 8 612 78964, [email protected]
Meno vadovė: Regina Strolienė, tel.8 687 13174, [email protected]
Meno vadovas: Gintautas Eimanavičius, tel. 8 612 20936

Kolektyvai

Vokalinis instrumentinis ansamblis „Retro plius“

Vokalinis instrumentinis ansamblis gyvuoja nuo 2010 metų.Vadovas Gintautas Eimanavičius. 2020 metais pasikeitė ansamblio sudėtis ir pavadinimas, dabar,, Retro plius “. Jame 7 žmonės. Repertuare skamba daugiausia estradinės dainos.

Jumoro grupė ,,Bobų turgus“

Kiekvienas žmogus į meno pasaulį ateina su savo įdėjomis, norais. Todėl ir 2000-aisiais metais susikūrė jumoro grupė,, Bobų turgus“.Vadovės Regina Strolienė ir Audronė Baškauskienė. Žmonėms trūksta juoko, todėl mes šmaikščiu žodžiu, linksmomis dainomis nors akimirkai papuošiame veidus šypsenomis. Su jumoro grupe esam pabuvoję ne tik Anykščių raj., bet ir Utenos, Panevėžio, Ukmergės, Kupiškio ir kt. rajonuose. Taip pat visus linksmina personažai,, Zoska“ir,, Froska „.

Moterų šokių grupė

Nuo 2003 metų gyvuoja moterų šokių grupė (6 šokėjos).Vadovės Audronė Baškauskienė ir Regina Strolienė. Šokis – tai laisvė, malonumas, galimybė išsikrauti ir atsipalaiduoti po darbų.

Teatro mėgėjų kolektyvas

Teatro mėgėjų kolektyvas susikūrė 2015m.Vadovas Gintautas Eimanavičius. Šiuo metu teatre yra 8 nariai. Teatras daug keliauja, dalyvauja festivaliuose ir konkursuose. Naujausias spektaklis, tai V. Kupšio komedija,, Jaunikio medžioklė „.

Renginiai