werwerwerwerewr

Anykščių kultūros centro merginų ir moterų liaudiškų šokių kolektyvas SAULAŠARĖ, vadovė Irma Baukytė

Anykščių kultūros centro merginų liaudiškų šokių kolektyvas „Saulašarė“ – jaunatviškas, darnus ir kūrybiškas, nuolat atsinaujinantis kolektyvas. Mergaičių ir merginų amžius nuo 10 iki 18 metų, ir įvairaus amžiaus moterys.

Veikla

„Saulašarės“ moterys čia mokosi ne tik šokti, bet ir bendrauti, įsitraukti į miesto kultūrinį gyvenimą. Kolektyvas jaunas savo siela ir polėkiais, susikūręs 2022 m. sausį. Dalyvauja įvairiuose rajono bei respublikos renginiuose, daug koncertuoja svetur, o konkursuose pelno prizines vietas, vienas iš ką tik įvykusių – 2023 m. respublikinis liaudiškų šokių konkursas „Sūduvos ratilai“ ir jame laimėta 3 vieta. „Per šokį išreiškiame meilę savo brangiems Anykščiams ir jo žmonėms“ – sako šokėjos.

Kolektyvui vadovauja Irma Baukytė. Choreografe Anykščiuose dirba nuo 1981 m. Jos vadovaujami kolektyvai daugiausia šoka Aukštaitijos regiono liaudiškus šokius. Vadovė kuria savas šokių kompozicijas bei sceninius šokius, kurie sėkmingai laimi respublikinius konkursus ir yra įtraukti į Dainų šventės Šokių dienos repertuarą. Irma Baukytė yra pelniusi ne vieną reikšmingą respublikinį apdovanojimą.

Kolektyvui nuo 1991 m. vadovauja choreografė Irma Baukytė.

IRMA BAUKYTĖVadovė
TEL. +370 680 86580

Galerija

Renginiai