werwerwerwerewr

KURKLIŲ SKYRIUS

Apie mus

Kurkliai tai nedidelis miestelis nutolęs vos keleta kilometrų nuo Puntuko ir Medžių lajų tako Ukmergės – Utenos plento kryptimi.
Ką galima pamatyti ir nuveikti Kurkliuose? Jūsų laukia žygiai baidarėmis sraunia ir nenuspėjama Virintos upe, galit iš arti apžiūrėti aptvaruose besiganančius įspūdingo dydžio ir išvaizdos galvijus ar suplanuoti jaukią nakvynę gražuolių danielių apsuptyje. Kviečiame aplankyti renovuotą sinagogą, pasigerėti nuostabia medine bažnytėle, unikalia varpine ar užsimerkus pasinerti į svajas 28 sakurų parke. Parkas pradėtas sodinti 2022 metais. Labai tikimės, kad jis ateityje plėsis.

Taip pat visus kviečiame dalyvauti Anykščių kultūros centro Kurklių skyriaus organizuojamuose renginiuose. Juos ruošiame įvairiose miestelio erdvėse. Tai: tradiciniai ir valstybiniai renginiai, linksmos edukacijos perkeliančios į praeitį, veiklos skatinančios bendruomeniškumą ir kūrybingumą, koncertai, pažintinės išvykos, mėgėjų teatro pasirodymai. Aktyviai bendradarbiaujame su Švenčionių r. Švenčionėlių KC Kaltanėnų skyriumi, Ukmergės KC skyriais, šiemet užmezgėm kontaktus ir pasikeitėm programomis su kolegomis iš Širvintų r. Mūsų skyriuje veikia „Linksmųjų bobelių klubas“ tapęs ne tik moterų susirinkimo vieta, bet ir vienijantis aktyvius „dar nestokojančius parako“ senjorus savo išmone stebinančius įvairiose veiklose. Aktyviai vykdoma „Senųjų žaidimų“ programa primenanti kaip galima tvariai, kūrybingai ir linksmai leisti laisvalaikį tiek gryname ore, tiek – šiemet nauja – uždarose patalpose. Ši veikla tarsi skyriaus vizitinė kortelė, kurią mielai pristatysime jei tik mus pakviesite.

Akimirkos galerijoje

  • Tradicinė Joninių šventė „Supinkim Joninių vainiką“ ypatinga tuo, kad vyksta tik birželio 23 d. Šią šventę „pina“ vietos bendruomenė ir vietinis bei iš rajono atvykęs įvairaus amžiaus dalyvių būrys. Kiekvieną kartą ieškome naujų sprendimų, įpiname dalelę vandens, ugnies, mistikos bei spalvų žaismo.

  • Eilę metų jungiamės prie įvairių visuomeninių akcijų. Akcijai „Tautiška giesmė aplink pasaulį“ kiekvieną kartą ieškome vis kitokios erdvės ir formos. Šiemet šventė vyko prie renovuoto AKC Kurklių skyriaus pastato, o giesmė suskambo visai šalia – prie Kurklių parapijos globėjo Šv.Jurgio skulptūros. Simbolika čia nebereikšmė: viena širdim , viena giesme, viena mintim prašėm taikos, ramybės, vienybės. Prieš devynerius metus, pirmą kartą, himną giedojo apie 110 žmonių. Deja, laikas ir aplinkybės koreguoja dalyvių skaičių…gimstančių beveik nėra, daug emigravo, daug atgulė amžino poilsio smėlio kalnelyje. Tačiau ar kas pajėgs nutildyti giedantį himną kurklietį? Kol bus galinčių ateiti – tol dalyvausime šioje lietuvių vienybę simbolizuojančioje akcijoje.

Galerija

Padalinio vadovė: Giedrė Steponėnienė, mob. +370 676 58138, [email protected]

Kolektyvai

Linksmųjų bobelių klubas

Šių metų „naujagimis“ – „Linksmųjų bobelių klubas“ gimęs tarpkarantininiu laikotarpiu. Klube lankosi vyresnio amžiaus moterys kurių devizas: „Sportuojam, šokam, piešiam, eiliuojam ir visaip kitaip kovojame su nuoboduliu.“ Ši veikla nenutrūksta ir karantino metu….viską darom nuotoliniu būdu per FB ir telefonus.

Renginiai