werwerwerwerewr

Publikos dievinama grupė „Il Senso“ 2024 metų koncertų turą pradeda Anykščiuose

Pop klasikos grupė „Il Senso“, pernai metų pabaigoje džiuginusi žmones sausakimšose salėse, skelbia 2024 metų įvykius. Ketveriukė antrą kartą dalyvauja Eurovizijos atrankoje, kūrinį „Time“ specialiai jiems sukūrė žymus lietuvių kompozitorius Kipras Mašanauskas, žodžius anglų kalba parašė Andrius Kairys. Tai daina, atliepianti šiuos neramius laikus, dainos žinutė Lietuvai ir pasauliui: „Kai brolis kelia ranką prieš brolį/ Kai nusisukame nuo širdies/ Ir nuo savo sielos. Aš tikiu, dar turime laiko… Dar akimirką… Tai suprast ir pasikeisti.“

Vasario mėn. grupė pradeda koncertų turą. Čia bus Anykščiai, Panevėžys, Telšiai ir kiti Lietuvos miestai, o balandį ir birželį bus surengti du dideli šou Klaipėdos ir Palangos koncertų salėse. Kvarteto didžiuosius pasirodymus puoš Plungės kultūros centro simfoninis orkestras (vadovas Paulius Lygnugaris).

„Il Senso“ yra operos solistų kvartetas, kuriame susijungia keturi išskirtiniai balsai, kiekvienas su savo unikaliu žavesiu. Grupė pasižymi individualiais talentais bei harmoninga balsų derme, tokių charakteristikų rezultatas – auganti susižavėjusi publika, užpildanti sales ir mielai įsitraukianti į pasirodymus, atliekanti galingo choro vaidmenį.

2024 metų koncertinis turas žada muzikinį pasakojimą iš garsiausių operos solistų ir  žinomiausių pasaulio ir Lietuvos dainų, kurios palies kiekvieną sielą. Kvartetas „Il Senso“ džiugina savo gerbėjus, atlikdamas klasikinius operos kūrinius bei pateikdamas šiuolaikines lietuviškos estrados aranžuotes. Šie kūrybiniai atradimai klasikiniam repertuarui suteikia šviežumo ir naujumo. Aistringa muzikinė kelionė unikalioje atmosferoje yra pilna garsių dainų prisiminimų bei  nepakartojamų akimirkų.

Turas prasideda Anykščiuose! Bilietus jau galima pirkti internetu IL SENSO pop klasikos šou | Anykščių kultūros centras (ticketmarket.lt) bei Kultūros centro kasoje. Kvartetas „Il Senso“ kiekvienam klausytojui padovanos išskirtinį muzikinį potyrį.

 

Did you like this? Share it!