werwerwerwerewr

Filmai KINO GURMANAMS Anykščiuose

Žiūrovų prašymu Anykščių kultūros centras, kartu su VšĮ „Baltas ekranas“ kiekvieną kovo ketvirtadienį žiūrovams rodys aukštos klasės kiną!
Sulaukus daug prašymo žinučių, į repertuarą įtraukėme PRASTI REIKALAI. Išskirtinai vizualių filmų kūrėjas Yorgos Lanthimos ir prodiuserė bei aktorė Emma Stone pristato neįtikėtiną istoriją apie fantastišką Belos Bakster (akt. Emma Stone) evoliuciją, jaunos moters, kurią sugrąžino į gyvenimą genialus ir neortodoksiškas mokslininkas daktaras Godvinas Baksteris (akt. Willem Dafoe).
Atrinkome ir lietuvių kūrėjų filmą apie neišgalvotą gyvenimą MAMUTŲ MEDŽIOKLĖ. Filmas „Mamutų medžioklė“ – tai kelionė laiku, bandant įminti vieną įdomiausių ir dramatiškiausių Lietuvos teatro paslapčių. Pasakojimas apie daugelį metų dingusia laikytą kino juostą, kurioje konspiracinėmis sąlygomis buvo įamžintas sovietų uždraustas spektaklis, taps sudėtingo laikmečio skerspjūviu, atidengiančiu bendražmogiškas ir universalias drąsos ir prisitaikymo, ištikimybės ir išdavystės temas.
BOB MARLEY. Kino ekrane pirmą kartą atraskite žymiausio regio muzikos autoriaus ir atlikėjo Bobo Marlėjaus (1945-1981), kuris įkvėpė kartas per savo meilės ir vienybės žinią, istoriją apie kovą už laisvę ir revoliucingą muzikos kelionę. Režisieriaus Reinaldo Marcus Green filmas, kuriame aktorius Kingsley Ben-Adir vaidina Bobą Marlėjų, o aktorė Lashana Lynch jo žmoną Ritą, leidžia pamatyti, kaip atrodė muzikos legenda, pajusti jo skausmą, liūdesį, džiaugsmą ir išganymą.

Bilietai mūsų kasoje ir Ticketmarket.lt

Did you like this? Share it!