Padalinio vadovė: Giedrė Steponėnienė, tel. 8 676 58138, juozrugile@gmail.com

Kolek­ty­vai

1. Kaimo kapela "Virinta"

Kapela Kurkliuose susikūrė apie 1981 metus, jau 20 metų didžiuojasi pavadinimu „Virinta“. Kodėl „VIRINTA“? Todėl, kad visai netoli, vos už kilometro, teka srauni, vingiuota ir šaltiniuota tokiu vardu pasipuošusi upė, plukdanti savo vandenis į Šventąją. Na ir kapelos muzikantai aštrialiežuviai, linksmi ir dainingi. Laiko tekmė nusinešė daugelio linksmuolių muzikantų vardus, o jų veidus matome tik senose nuotraukose. Tačiau apie savo bendražygius su malonumu visad papasakos kapelos senbuvis Vladas Lavinskas. Jis tikra kapelos siela, pasiūlė daugelį dabar dainuojamų dainų.
Kapelos instrumentinė grupė: 2 akordeonai, armonika, mušamieji ir saksofonas. Muzikantams pritaria 8 dainininkai. Nors kapelos amžiaus vidurkis 68 metai, bet, patikėkit, dar turim parako. Kelis kartus per metus koncertuojame savo seniūnijoje ir Anykščių raj. bei Ukmergės ir Molėtų rajonuose.

Vaikų dramos kolek­ty­vas

Vaikų dramos būrelis susibūrė prieš dešimtmetį. Pirmieji jo dalyviai jau augina savus vaikus. Ką mes veikiame? Ogi išbandome viską: ir vaidiname, ir šokame, ir dainuojame, ir su lėlėmis vaidiname, o svarbiausia – kartu kuriame. Nei vienas mūsų pasirodymas neturi vieno režisieriaus ar autoriaus – tai ką mes darome –kolektyvinis darbas. Prieš penketą metų, po vieno pasirodymo, kažkas pasakė: „-Jūs nevaidinate, jūs žaidžiate teatrą“. Šie žodžiai tartum prilipo, ir nuo to laiko mūsų dramos būrelis turi pavadinimą „ŽAIDŽIAME TEATRĄ“. Tai ką jūs matote nuotraukoje – jau trečioji karta. Jie tokie dabštūs, smalsūs ir kūrybingi, kad sukūrėme mažutį cirko pasirodymą programoje. „ Cirkas atvažiavo“. Tai pasirodymas su stipruoliu, magu, dresuotoju ir jo gyvūnais, ir net pikta gyvate. Netikite, kad tai įmanoma – pakvieskit į svečius ir įsitikinsite.