Ažuožerių skyrius

Apie mus

Ažuožeriuose kultūros namai pirmą kartą duris atvėrė 1968 metais rugpjūčio mėnesį. Per tą laiką keitėsi darbuotojai ir įstaigos pavadinimas. Dabar tai Anykščių kultūros centro Ažuožerių skyrius. Čia gyvena aktyvūs ir savo kraštą ir jo istoriją mylintys  žmonės. Glaudžiai bendradarbiaujame su kaimo bendruomene, moterų klubu, biblioteka. Džiaugiamės skyriaus meno mėgėjų aktyvumu, meile scenai, dainai.

Tradiciniai renginiai

„Muzikinė vasara Ažuožeriuose“ – tai muzikuojančių šeimų sambūris „Po Balta obelim“, kas 5 metus vykstantis teatro meno mėgėjų improvizacijų pristatymas “ A.Vienuolio kūriniai mūsų lupomis“, švenčiamos tradicinės lietuvių ir valstybinės šventės, renginiai vaikams.

Atvira Jaunimo Erdvė.

Čia gali drąsiai ateiti bendruomenės jaunimas praleisti laiką skaitant knygas, žaidžiant stalo žaidimus, ar išgerti arbatos paskanaujant išsikeptu pyragu ar susirenkant paprasčiausiai pasėdėti. Vasarą kviečiame kaimyninių rajonų jaunumą bendra vakaronei,  aplankome kitų rajonų atviras jaunimo erdves, dalyvavome  Ramygalos AJE organizuojamame „Talentų ringe“ ir S.Mykolaičio dainuojamosios poezijos konkurse. Mielas jaunuoli tu visada esi laukiams šioje erdvėje.

Galerija

Padalinio vadovė: Alvyra Simanon­ienė, tel. 8 688 40544, alvyra.simanonienė@gmail.com

Kolektyvai

Grupė „Romantika“

2020-aisiais, po metų pertraukos pradėjo repetuoti  grupė „Romantika“ . Per 15 metų ketėsi kolektyvo sudėtis, tik visada liko meilė dainai. Koncertuota daugelyje respublikos miestų ir miestelių, dalyvauta festivaliuose ir konkursuose, pelnytas ne vienas apdovanojimas.

Suaugusių teatro meno mėgėjų kolektyvas

Kolektyve dalyvauja nuo 5 iki 10 žmonių. Pastatytos šios pjesės L. Didžiulienės- Žmonos „Paskubėjo“, Kazanavičienės „Senovės aidai“, A.Kazragio „Žentelis“, K. Čyplio – Vijūno „Bobutės susipyko“, Almanis „ Keistas gimtadienis“,  Vaižgantas „Žemės ar moters“ ir kt. Vaidinta ne tik savo kaimo bendruomenei, bet ir už jos ribų

Vaikų studija „Padaužos“

Studija veikia nuo 2007m., sukurta ir pristatyta nuotaikinga improvizacija „Svajonės smėlio dėžėje“, su kuria apvažiuotos beveik visos rajono bendruomenės. Po pasirodymo vaikai piešė savo svajones ir piešinius birželio 1 d. įteikė rajono merui. Taip pat paruošta nuotaikingos programa “Blondinių šou”, „Mano vaikystės vasara“, „Helovyno“ vakarėlis . Su pasakos „Trys paršiukai“ herojais ir Kvailių kaimo bobomis aplankėme ne vieną kaimo bendruomenę. Mes čia ne tik vaidiname, bet ir bendraujame, mokomės ir šokti ,ir dainuoti. Organizuojame šventes mamoms.

Renginiai