werwerwerwerewr

„Domino“ teatre pristatytas naujas spektaklis vaikams

Lapkričio 25 d. DOMINO teatrą užplūdo visa minia besišypsančių tėvelių su vaikučiais, o džiūgauti tikrai buvo verta – pristatytas labai ilgai lauktas antrasis teatro spektaklis su mylima vaikų heroje – „Kakė Makė ir pižamų vakarėlis“. DOMINO teatras žiūrovus pakvietė pasisvečiuoti žaismingame nuotykių, muzikos ir spalvų pasaulyje.

Spektaklio režisierė ir inscenizacijos autorė Virginija Kuklytė DOMINO teatre kuria jau antrąjį spektaklį Kakės Makės gerbėjams. Pirmasis – „Kakė Makė ir atversta knyga“ – nors rodomas ne pirmus metus, tačiau vis dar labai populiarus.
„Su „Kakės Makės“ prekiniu ženklu dirbu jau dešimt metų. Pati labai nemėgstu infantilių spektaklių, todėl mano siekiamybė – sukurti kokybišką pramogą šiuolaikiškiems vaikams, kuriuos žavėtų gera muzika, humoras ir nuoširdumas. Spektaklio kūrimo procesas nuo pirminės idėjos iki premjeros užtrunka daugiau nei pusę metų. Komandoje dirba keliasdešimt žmonių, turinčių vienintelį tikslą – sukurti kuo geresnį rezultatą. O kaip žaviuosi mūsų aktorių komanda, kaip jie stengiasi kuo žaismingiau atskleisti savo personažus! Nuostabų jaukumo jausmą sukuria ir tai, kad visi personažų kostiumai – rankų darbo. Tik pagalvokite, siekdama kuo autentiškiau atkurti knygelių iliustracijas, mūsų siuvėja prie spektaklio personažo Senelės suknelių rankomis prisiuvo net du šimtus gėlyčių!”, – kūrybinėmis paslaptimis dalinasi spektaklio režisierė.
Spektaklis vaikams sukurtas net pagal keturias populiarias Linos Žutautės knygas: „Kakė Makė ir magiška kelionė“, „Kakė Makė ir draugystės šluota“, „Kakė Makė ir katinas vienai savaitei“ bei „Netvarkos nykštukas ir netikėtas svečias“.
Visi spektaklio personažai – Kakė Makė, Tėtis, Senelė, Katinas Piratas, Mucis, Ragana, Monstrai, Netvarkos Nykštukas bei visiškai naujas, dar niekam nematytas personažas mergaitė Nekornelija – dainuoja gyvai.
„Kiekviena šeima atpažins kasdieninę pietų miegelio situaciją, kuri spektaklyje išaugs į patį linksmiausią pižamų vakarėlį! Kelionė bus kupina dainų, burtų, žaidimų ir muilo burbulų. Kakė Makė mane pačią žavi tuo, kad yra labai paprasta ir vaikiška. Ji neturi jokių stebuklingų galių, tačiau jos žaismingumas ir fantazija priverčia prisiminti, kad svarbu vaikams kurti ir atrasti vis ką nors nauja. Kakės Makės pasaulis yra kupinas laisvės skleistis vaikų kūrybai“, – šypsosi V. Kuklytė.
Po premjeros Vilniuje, spektaklis „Kakė Makė ir pižamų vakarėlis“ aplankys ir kitų miestų vaikus: gerą nuotaiką ir šiltas emocijas DOMINO teatras pristatys į Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Marijampolę, Anykščius, Jonavą, Šakius, Alytų, Tauragę, Šilutę, Mažeikius, Telšius, Uteną.

 

Did you like this? Share it!