Festivalis “Muzika veža” | Jurga – Aukso pieva – 15 | Gimtadienio koncertas

Gruodžio 31 d., 20 val. ir 22 val. festivalis “Muzika veža” suteiks galimybę nemokamai pamatyti ir išgirsti ypatingą muzikinį reginį. Šis koncertas yra kurtas, inicijuotas ir pristatytas atlikėjos Jurgos pirmojo solinio albumo “Aukso pieva” 15-ąjam gimtadieniui paminėti. Šio koncerto transliacija yra unikali muzikinė dovana anykštėnams ir Lietuvos žiūrovams. Lietuvoje ši Jurgos ir grupės muzikinė programa pristatoma pirmą kartą. Taigi, kviečiame nepraleisti progos išvysti specialiai albumo “Aukso pieva” 15-tojo gimtadienio proga rengto koncerto!
Koncertą stebėti kviečiame šiose platformose:
Gruodžio 31 d., 20 val.: https://fb.me/e/6B4aKUUAl
Gruodžio 31 d., 22 val.: https://fb.me/e/RSwcobo2
KONCERTINĖS PROGRAMOS TRANSLIACIJĄ IR SKLAIDĄ REMIA: LIETUVOS KULTŪROS TARYBA.

Taip koncertą pristato atlikėja Jurga:

Šiais metais mano pirmam albumui „Aukso pieva“ sukako lygiai 15 metų! Ta proga su grupe paruošėme gyvą staigmeną – koncertą, kurį nufilmavome iš vieno nuostabaus Lietuvos gamtos kampelio. Tai tikras gimtadienio koncertas su stebuklais ir visom Aukso pievos spalvom! Jame – po ilgos pertraukos nuskambėjo ir naujai atgimė visos man vieno brangiausių albumų dainos. Aukso pieva yra svajonė ir pagrindo po kojomis jautimas, kad esi saugus būdamas čia, dabar, su savimi ir su kitais. Susitikime svajonių žemėje – mūsų Aukso pievoje – ir pasidžiaukim kartu!

„Aukso pieva“ yra pirmasis solinis Jurgos albumas, greitai tapęs platininiu. Jame skamba tokie hitai kaip „Nebijok“, „Saulė vandeny“, „Aukso pieva“, „Aš esu tiktai jei tu esi“, „Galbūt“. Po šio albumo dainininkė išleido dar dešimt studijinių, rinktinių ar koncertinių albumų, kurių naujausias, pavadintas „Jurga“, buvo pristatytas šią vasarą.#AuksoPieva15

Specialus pasirodymas „Aukso pieva – 15” nufilmuotas Kauno rajone esančiame Babtyno dvare. Išskirtinėje vietoje vandens apsuptyje scena muzikantams tapo kalnelis ežero saloje. Čia Jurga su grupe atliko visas dvylika 2005 metais išleisto ir daugybę gerbėjų iki šiol turinčio albumo dainų.

„Labai noriu padėkoti visiems, kurie užaugo su Aukso pieva“, – sakė Jurga. „Taip pat padėkoti visiems, kurie užaugino tuos, kurie užaugo Aukso pievoje, ir visiems, kas prisideda, kad Aukso pieva vis iš naujo, vėl ir vėl atsiranda. Labai jums ačiū!”

Sekdama debiutinio albumo dainų eiliškumu, koncertą Jurga pradėjo gerai pažįstamais kūriniais „Aukso pieva“, „Aš esu tiktai jei tu esi“ ir „Nebijok“. Tai retas atvejis, kai kiekvienais metais daug koncertų Lietuvoje ir užsienyje surengianti Jurga vienus ryškiausių savo hitų atliko pasirodymo pradžioje. Nuskambėjus kelioms dainoms, koncertinis vakaras sutemo, ežero viduryje esanti sala nusidažė mistiškomis šviesomis, o sceną papuošė gėlių motyvų vizualizacijos. Netradicinėje vietoje surengto pasirodymo nuotaikai sukurti buvo pasitelktas specialus apšvietimas, o filmavimui – net septynios kameros, tarp jų iš paukščio skrydžio filmuojantis dronas.

Koncerte Jurga gerbėjus taip pat pradžiugino atlikdama kiek primirštas albumo dainas „Trouble“, „Kai pamirši tu mane“, „The Longest Day“, „Galbūt“, „Vakar lijo čia“. Šios dainos gyvai nuskambėjo pirmąkart po daugiau nei dešimtmečio pertraukos ir atgimė nauja muzikine interpretacija. Ypač netikėtai suskambo „Galbūt“. Atlikdami šią savo laiku radijo stočių ypač mėgtą ir nepelnytai primirštą dainą, muzikantai sau leido pašėlti ir kūrinį atliko su lotyniškos muzikos ir salsa motyvais. Stebuklų lydimas „Aukso pievos“ gimtadienio koncertas taip pat baigėsi paslaptimi. Atlikusi paskutinę „Aukso pievos“ dainą „Vakar lijo čia“, Jurga įlipo į prie scenos prišvartuotą valtelę ir, skambant finalinėms kūrinio natoms, išplaukė ežeru.

 

Koncerte su Jurga pasirodė ne vienerius metus kartu koncertuojantys jos grupės muzikantai – Kęstutis Pavalkis (klavišai), Kazimieras Povilaitis (gitara), Rytis Vasiliauskas (bosinė gitara), Gediminas Stankevičius (būgnai), Kotryna Stasikėlė (pritariantis vokalas) ir Justas Kulikauskas (violončelė).

2005 metų rugsėjo 16 dieną išleista „Aukso pieva“ yra pirmasis solinis Jurgos albumas. Po šio albumo dainininkė išleido dar dešimt studijinių, rinktinių ar koncertinių albumų. Šie metai Jurgai ypač sėkmingi – vasarą pasirodė naujausias, ilgai brandintas albumas „Jurga“, kurį dainininkė pristatė koncertais visoje Lietuvoje.

 

 

 

Did you like this? Share it!