- BalandisMŪSŲ RENGINIAIVisi renginiai

JAV ambasados renginys. Koncertuoja grupė ReVoiced. Renginys nukeliamas

By 2020 21 sausio 13 kovo, 2020 No Comments

Balandžio 9 d. 18 val. JAV ambasados renginys. Koncertuoja grupė ReVoiced. Konertas NUKELIAMAS vėlesniam laikui.

Atsižvelgdami į 2020 m. kovo 12 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės priimtą sprendimą laikinai uždrausti masinius renginius visoje šalyje, informuojame, kad Anykščių kultūros centro (AKC) renginiai, kurie buvo suplanuoti laikotarpiu nuo 2020 m. kovo 13 d. iki draudimo organizuoti renginius termino pabaigos, bus atšaukiami arba perkeliami į kitas datas.

Išsamesnę informaciją pateiksime artimiausiu metu AKC internetiniame puslapyje www.anyksciukc.lt ir Facebook paskyroje.

Mes neatsisveikiname, bet sakome iki vėlesnių susitikimų!

AKC administracija

Unikalus vokalinis ansamblis iš JAV kviečia Lietuvos klausytojus leistis į užburiančią muzikinę kelionę

JAV ambasados kvietimu, šių metų balandžio 8 – 11 dienomis į Lietuvą koncertuoti atvyksta amerikiečių a cappella ansamblis REVOICED. Nemokami grupės pasirodymai bus surengti keturiuose Lietuvos miestuose: Rokiškyje, Anykščiuose, Biržuose ir Palangoje.

2012 metais įsikūręs ansamblis REVOICED koncertuoja Brodvėjaus teatrų scenose, dalyvavo  Amerikos muzikiniuose TV projektuose „American Idol“ ir „The Sing-Off“. Charizmatiškieji atlikėjai – Rolin Alexis, Justin Crichfield, Mark Hasman, Chris Rossi, Nate Tao – suteikia naują formą žinomiems kūriniams ir kviečia klausytojus kartu leistis į muzikinių atradimų kelionę.  Kiekvienu pasirodymu grupė kuria nepamirštamą estetinę patirtį puikiai pažįstamas melodijas atlikdama klasikiniu a cappella stiliumi.

A cappella ansamblio REVOICED nemokamus koncertus Lietuvos žiūrovai galės išvysti:

  • Balandžio 8 d. 18 val. – Rokiškio kultūros centre
  • Balandžio 9 d. 18 val. – Anykščių kultūros centre
  • Balandžio 10 d. 17:30 val. – Biržų rajono savivaldybės J. Bielinio viešosios bibliotekos salėje
  • Balandžio 11 d. 19 val. – „Ramybės“ kultūros centre Palangoje

Išskirtinių vokalinių gebėjimų grupės nariai už Atlanto garsėja ne tik muzikine, bet ir švietėjiška veikla. REVOICED moto – muzika gali keisti pasaulį. Nuo 2014 m. ansamblio muzikantai organizuoja turą „Muzika mokyklose“ – chorų dirbtuves bei paramos koncertus, kurių metu jie ne tik įkvepia jaunimą muzikuoti, bet ir surinko daugiau nei 60 000 dolerių, skirtų muzikos švietimo programų steigimui ir plėtrai JAV mokyklose. Pastaruoju metu REVOICED taip pat pradėjo bendrą veiklą su ne pelno siekančia organizacija „Best Buddies International“, skatinančią intelekto ir raidos negalią turinčių asmenų integraciją visuomeniniame gyvenime.

Lietuvoje ansamblio REVOICED viešnagę organizuojanti JAV ambasada bendradarbiaja su Rokiškio ir Anykščių kultūros centrais, Biržų rajono savivaldybės J. Bielinio viešąją biblioteka bei Biržų krašto muziejumi „Sėla“ ir „Ramybės“ kultūros centru Palangoje. Ansamblis tarptautinėse gastrolėse dalyvauja pagal JAV vyriausybės remiamą muzikos mainų ir švietimo programą „Amerikos muzika pasaulyje“ (American Music Abroad).

Įėjimas su kvietimais, juos prašome atsiimti Kultūros centro kasoje nuo kovo 23 d.

Parama meno kūrėjamsKviečiame

Skirkite iki 1,2 procento jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio Anykščių kultūros centrui.

Skirkite paramą