2019-balandisBe kategorijosMŪSŲ RENGINIAIVisi renginiai

Juozo Miltinio dramos teatro 2 dalių tikra komedija PRANCŪZIŠKOS SKYRYBOS

By 2019 sausio 9 vasario 15th, 2019 No Comments

 

Juozo Miltinio teatras.  ”PRANCŪZIŠKOS SKYRYBOS“ 2 dalių komedija

Balandžio 17 d. 18 val. Anykščių KC

Bilieto kaina 10, 12 Eur

Nuolaidos:

* 10 Eur bilietas studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
* 10 Eur bilietas perkant 4 ir daugiau

Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra


Režisierius: Dainius Kazlauskas
Vertė: Unė Erika Domarkienė
Premjera 2015 m. rugsėjo mėn. 12 d.

Dailininkė ir kostiumų autorė Indrė Pačėsaitė
Šviesų dailininkas Darius Malinauskas
Muziką parinko Dainius Kazlauskas

Italų kilmės prancūzo Marko Kamoleti (Marc Camoletti) pjesė „Prancūziškos skyrybos“ yra tikra, gryna komedija, – teigia spektaklio režisierius Dainius Kazlauskas. Nuotaikinga, rafinuota, lengva ir žaisminga. Žiūrovams ji bus gera pramoga, nes lengvai suprantama, neturinti jokių paslėptų prasmių.

Situacija, apie kurią sakoma: tai iš gyvenimo. Advokatas Bernaras Belmanas (aktorius Laimutis Sėdžius) ir jo žmona stomatologė Žaklin Belman (aktorė Asta Preidytė) – ant skyrybų slenksčio. Butas padalytas į pono ir ponios zonas, kirsti liniją nevalia. Pora nesikalba. Kartais teikiasi bendrauti per liokajų Viktorą (aktorius Andrius Povilauskas). Žinoma, apsireiškia ir abiejų pusių „atsarginiai variantai“ (o kaipgi prancūziškose skyrybose be jų?). Ponios bičiulis – aktorius Roberas (Donatas Kalkauskas). Pono širdies dama – modelis Mimi (Gabrielė Malinauskaitė).

Tokį tipišką gyvenimišką siužetą prancūzai įvardija la Comedie. Gal tikrai komiška byrančios šeimos situacija, kai vyras ir moteris baisingai pavyduliauja, bet nė vienas nebando aiškintis, ar tikrai abi pusės nori skirtis?

Atsakymas bus. O ar spektaklis juokingas, ar ne, – spręsti mieliems žiūrovams.

Vaidina: Andrius Povilauskas, Laimutis Sėdžius, Asta Preidytė, Gabrielė Malinauskaitė, Donatas Kalkauskas, Vita Šiaučiūnaitė, Emilis Pavilionis