Ažuožerių skyrius

Atvira jaunimo erdvė Ažuožeriuose

By 2018 3 rugsėjo 12 rugsėjo, 2018 No Comments

Ažuožerių skyriuje atvėrė duris  Atvira jaunimo erdvė.  Atvira jaunimo erdvė – tai patalpa skirta  atviram darbui su jaunimu. Atviros jaunimo erdvės misija – atviros ir saugios erdvės darbui su jaunimu ir jaunimo veiklai organizavimas.   Šios erdvės funkcijos bus užtikrinti ilgalaikį užimtumą, atsižvelgiant į jauno žmogaus poreikius ir interesus, atlikti nusikalstamumo, žalingų įpročių ir kitų psichosocialinių problemų prevenciją bei konsultuoti jaunimą jiems rūpimais klausimais.

Atviroje jaunimo erdvėje yra: stalo žaidimai, pulo stalas, poilsio zona. Jaunimas gali klausytis muzikos, išsivirti arbatos, išsikepti pyragą kepimo krosnelėje. Organizuosime karaokė,kino vakarus. Atsižvelgiant į jaunimo poreikius bus organizuojami seminarai, paskaitėlės, diskusijos, koncertai, stovyklos. Planuojama kartu su jaunimu dalyvauti ir įvairiuose renginiuose, projektuose, parodose, išvykose, žygiuose.

Atvira jaunimo erdvė ypatinga tuo, kad kiekvienas atėjęs gali čia veikti tai, ko jam norisi, žaisti judriuosius žaidimus, šokti ar tiesiog mėgautis ramiu bendravimu ant  sofutės.

Jaunimas turi laikytis pagrindinių erdvės taisyklių, kurios yra:

Saugoti patalpų inventorių, sugadinus sutaisyti arba atlyginti padarytą žalą;

Susitvarkyti erdvę aplink save;

Erdvėje netoleruojami alkoholiniai gėrimai, svaiginamosios ar kt. narkotinės medžiagos , agresija, muštynės, prievarta, vagystės, keiksmažodžiai.

 

Kitas taisykles jaunimas susikurs pats dalyvaudamas, žaisdamas, būdamas erdvėje.

Nesilaikantys taisyklių turės palikti erdvę.

Atviros jaunimo erdvės darbo laikas:

Pirmadieniais  16.00- 20.00

Ketvirtadieniais 16.00-18.00

Parama meno kūrėjamsKviečiame

Skirkite iki 1,2 procento jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio Anykščių kultūros centrui.

Skirkite paramą